Zaloguj

Zwrot

Możesz zwrócić wszystkie towary, aby otrzymać zwrot pieniędzy, wymianę – jeśli to zrobisz w ciągu 30 dni od daty dostawy.

Jeśli otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot – przed zwrotem skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: [email protected]

 

    1. Wszystkie zwroty należy przesłać wraz z wypełnionym formularzem zwrotu. Prosimy o przesłanie nam e-maila, a my prześlemy formularz zwrotu.
    2. Zwroty są bezpłatne, ale najpierw skontaktuj się z nami.
    3. Należy pamiętać, że towary muszą zostać zwrócone w oryginalnym, nienoszonym stanie oraz z nienaruszonym opakowaniem i metkami. Proszę wypełnić w całości formularz zwrotu.
    4. Elementy stroju kąpielowego, o ile nie są wadliwe, można zwrócić tylko wtedy, gdy nie są noszone,nie posiadają żadnych śladów użytkowania i jeśli są przymierzane, zostało to zrobione na załączoną do zamówienia naszą jednorazową bieliznę.
    5. Prosimy o zwrot wszystkich towarów w ciągu 30 dni od daty dostawy (nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe wymienione w Regulaminie)
    6. Zdecydowanie zalecamy wszystkim klientom, aby dokładnie sprawdzili odzież po dostawie przed usunięciem jakichkolwiek dołączonych metek.
    7. Dashstraw nie przyjmuje zwrotów za żadne niesprawne przedmioty lub przedmioty, które były noszone i usunięte znaczniki. Po otrzymaniu zamówienia, jeśli jakikolwiek artykuł został otrzymany bez tagów, klienci powinni jak najszybciej powiadomić nas e-mailem, jeśli chcą je zwrócić.
    8. W każdym przypadku musisz wypełnić cały formularz zwrotu. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli ta procedura nie jest przestrzegana.
    9. Zwroty prosimy kierować na adres: ul. Noskowskiego 4/73, 58-506 Jelenia Góra, Polska
 
Zwroty

Wszystkie produkty muszą zostać zwrócone do nas zgodnie z powyższymi wytycznymi i warunkami, zanim będzie można dokonać zwrotu.

Zwroty kosztów są zwykle dokonywane w ciągu 14 dni od daty powiadomienia o anulowaniu. Wszystkie nieuszkodzone, prawidłowo zwrócone produkty zostaną przelane na kartę kredytową / debetową pierwotnego nabywcy, konto Paypal lub Przelewy 24.

Jak określono w naszej Polityce Dostaw, międzynarodowe cła i podatki od sprzedaży nie podlegają zwrotowi w przypadku przesyłek poza Wspólnotę Europejską (UE).

 
Anulowanie przedmiotu

Zgodnie z obowiązującymi w Wielkiej Brytanii przepisami dotyczącymi sprzedaży na odległość, masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu dowolnego przedmiotu w ciągu siedmiu dni roboczych od dostawy.

Jednak żałujemy, że nie możemy zaakceptować anulowania zamówień, jeśli przedmiot był noszony, nie w oryginalnym stanie lub bez całego opakowania i metek.

Stroje kąpielowe, o ile nie są wadliwe, można je anulować tylko wtedy, gdy nie są noszone, nie posiadają żadnych śladów użytkowania i jeśli są przymierzane, zostało to zrobione na załączoną do zamówienia naszą jednorazową bieliznę.

Aby anulować tę umowę, skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres [email protected] podając powód zwrotu jako „Anulowanie umowy”.

Niniejsza polityka zwrotów nie wpływa na ustawowe prawa konsumenta.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, skontaktuj się z nami tutaj: [email protected]

Wybierz walute