Zaloguj

Dostawa

☣️KORONAWIRUS NOWE INFORMACJE

 

Nasi dostawcy nadal świadczą usługi. Jednak do odwołania nasze biuro pracuje w skróconych godzinach.Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku). W okresach bardzo intensywnej sprzedaży może to potrwać nieco dłużej. Zwroty są realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek. Należy pamiętać, że dostawa zamówienia może potrwać kilka dni dłużej.

 

POLSKA

Wartość zamówienia poniżej 100 GBP – wysyłka – 4,99 GBP

Wartość zamówienia powyżej 100 GBP – DARMOWA wysyłka

Przesyłka standardowa wysyłana za pośrednictwem firmy DPD, IN POST KURIEREM, IN POST PACZKOMAT – Dostawa 2-3 dni robocze

UK

Wartość zamówienia poniżej 200 GBP – wysyłka – 9,99 GBP

Wartość zamówienia powyżej 200 GBP – DARMOWA wysyłka

Wysyłka standardowa wysyłana za pośrednictwem UPS – dostawa w ciągu 5-7 dni roboczych. Jesteś zobowiązany do zapłacenia wszelkich lokalnych ceł przywozowych i podatków.

UE

Wartość zamówienia poniżej 200 GBP – wysyłka – 9,99 GBP

Wartość zamówienia powyżej 200 GBP – DARMOWA wysyłka

Wysłane za pośrednictwem DPD

Dostawa 3-5 dni roboczych (w zależności od kraju)

STANY ZJEDNOCZONE

Wartość zamówienia poniżej 250 GBP – wysyłka – 14,99 GBP

Wartość zamówienia powyżej 250 GBP – DARMOWA wysyłka

Wysłane za pośrednictwem UPS

Dostawa 5-7 dni roboczych (w zależności od stanu)

Reszta świata (poza UE)

Wartość zamówienia poniżej 250 GBP – wysyłka – 14,99 GBP

Wartość zamówienia powyżej 250 GBP – DARMOWA wysyłka

Wysyłane za pośrednictwem UPS – dostawa 5-7 dni (w zależności od kraju). Jesteś zobowiązany do zapłacenia wszelkich lokalnych ceł przywozowych i podatków.

 

UWAGA

 

Wszystkie zamówienia są wysyłane za pomocą podpisanych, możliwych do śledzenia usług za pośrednictwem DPD, UPS, IN POST KURIER, IN POST PACZKOMAT, GLS (w zależności od rozmiaru i wagi paczki). Jeśli pod adresem nie ma nikogo, kto mógłby podpisać dostawę, kurier podejmie próbę ponownego doręczenia lub zostanie karta ze szczegółami dotyczącymi zmiany kolejności dostawy lub miejsca przechowywania paczki do odbioru.

Nasze godziny pracy to 10: 00-18: 00 od poniedziałku do piątku. Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku). W okresach bardzo intensywnej sprzedaży może to potrwać nieco dłużej. Zwroty są realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek.

Wybierz walute